Home » Registrace

Registrace

Print Friendly, PDF & Email

Poznámka od 2. 1. 2019: Registrace měla dva účely – notifikace o nových článcích a možnost psát komentáře. Od odchodu Ing. Lněničky v podstatě nový obsah nevzniká a autor už vám odpovědět nemůže, registrace tedy víceméně pozbývá smyslu.

Registrace na webu Akademie letectví Vám umožní využívat funkce pro registrované uživatele. Většina funkcí je nicméně dostupná i bez přihlášení.

Vzhledem k k tomu, že naprostá většina registrací pocházela nikoliv od skutečných uživatelů, ale od spamovacích a jiných robotů, byl jsem nucen vypnout volnou registraci.

Pro registraci nyní prosím pošlete na emailovou adresu Akademie mail s žádostí, z adresy, kterou chcete mít přiřazenu k danému uživatelskému profilu. Uveďte požadované přihlašovací jméno (např. já bych mohl chtít stomsu)- toto je jediný nutný údaj. Pokud nebude uvedeno, nějaké si vymyslím. Pokud chcete být označováni , například v komentářích, jiným označením, než přihlašovacím jménem, uveďte volitelně i toto označení. Toto i další vlastnosti po registraci můžete upravovat v nastavení svého profilu.

Děkuji za pochopení – administrátor Svatopluk Tomšů.

Archivy